Movies
Ratings
615

ExhumaRated ★ 3.5
Extra OrdinaryRated ★ 4.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
Nine Miles DownRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0

The EqualizerRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5

The MediumRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0