Movies
Ratings
26
WarriorRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0

BurningRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 5.0

Lust, CautionRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0