Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0

On Your Wedding DayRated ★ 2.5

WishRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5