Series
Ratings
30
High KickRated ★ 3.5

Crime SceneRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0