Movies
Ratings
1162
Kakukaku ShikajikaRated ★ 2.0

SicarioRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0

The NegotiationRated ★ 0.5
NurembergRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Omniscient ReaderRated ★ 1.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5

Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
UpstreamRated ★ 4.5
Deep CoverRated ★ 3.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 3.5
Yakiniku DragonRated ★ 2.0

High SocietyRated ★ 0.5
The Long WalkRated ★ 3.0