Titles you rated

12 Angry MenRated ★ 5.0

Ocean WavesRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 0.5
Fallen LeavesRated ★ 5.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 3.5

AlienoidRated ★ 2.5

JaneRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 4.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0

PonyoRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 3.5
Summer HoursRated ★ 5.0
Funny FaceRated ★ 3.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 1.5

The Terror LiveRated ★ 3.5

ShrekRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0