Movies
Ratings
25
WALL-ERated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 3.0