Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0

The MercilessRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5