Movies
Ratings
1135
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
Dances with WolvesRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5

SunflowerRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 3.0

Whispering CorridorsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The InternshipRated ★ 3.0