Titles you rated
- Romeo and JulietRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0