Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0