Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5