Titles you rated
X-MenRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5