Movies
Ratings
106
Billy ElliotRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0