Titles you rated
Two MoonsRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 5.0
Hansel and GretelRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0