Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0