Movies
Ratings
246
HereditaryRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0