Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0