Movies
Ratings
130- My Ghost Girl FriendRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0