Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The StingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0