Titles you rated
Cars 2Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5