Movies
Ratings
103
The NotebookRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The CallRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.5
PietaRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0