Movies
Ratings
220
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5