Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.0
Wall StreetRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0