Movies
Ratings
95
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0