Titles you rated
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0