Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5