Movies
Ratings
18
King and the ClownRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0