Movies
Ratings
34
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0