Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0