Movies
Ratings
218
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
HulkRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0