Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0