Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 3.5
High FidelityRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0