Movies
Ratings
330
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0