Movies
Ratings
243
The NotebookRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0