Movies
Ratings
239
TransformersRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0