Movies
Ratings
39
Decision to LeaveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
RushRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
La HaineRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.5