Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
CrankRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0