Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0