Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5