Titles you rated
Hollow ManRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
FilthRated ★ 1.0
AdoreRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 2.0
Close-KnitRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5