Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 2.5