Titles you rated
Van HelsingRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0