Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0