Titles you rated
The OthersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0