Movies
Ratings
93
The PriestsRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The MessageRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0