Titles you rated
The MenuRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Snakes and EarringsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0