Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0