Titles you rated
JusticeRated ★ 3.0
The ChessplayerRated ★ 2.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
FirebreatherRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 3.0
Wolf Warrior 2Rated ★ 4.0
RocksteadyRated ★ 3.0
Spirit of the GameRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
AnnieRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
Time RaidersRated ★ 3.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 4.0
Deiva ThirumagalRated ★ 4.0- The Golden MonkRated ★ 3.5
- Cook Up a StormRated ★ 4.0
Monster IslandRated ★ 4.0