Movies
Ratings
33
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0